Neden Türkiye’den Göç Etmek İstedik?

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

4 Cevaplar

 1. Aleyna dedi ki:

  Merhaba,yazdıklarınızdan gerçekten çok etkilendim. Türkiye’de oldukça popüler(!) olan bir bölümde -Hukuk- okumama rağmen hayatımın geri kalanını yurt dışında sürdürme fikrini düşünüyorum. İş hayatınızla ilgili problemlere tanık olamasam da saydığınız diğer nedenlerden ötürü. Şu anda 20yaşındayım ve yurt dışına taşınmak oldukça cesaret gerektiriyor gibi duruyor. Cesaretinizden ötürü kutlarım,umarım mutlu olabileceğiniz bir hayat sürersiniz. Sevgiler.

  • kurumsalturist dedi ki:

   Kolay bir karar değil, niyet etmek önemli olan. İstedikten sonra tüm sorunlar yavaş yavaş çözülüyor. Güzel dilekleriniz için çok teşekkürler. Umarım siz de gönlünüze göre, hayal ettiğiniz bir geleceğe kavuşursunuz.

 2. sevil dedi ki:

  Merhaba, Karadeniz turu için araştırma yaparken buldum sizi. Yazınızı ilgiyle okudum iş hayatım aklıma geldi ürperdim, biliyorum çalışma değil insanlar yoruyor hep. Devamını okumaya başlamadan 2 erkek evladım oldugu için o göç hikayesi hep bizim de aklımızda ama çocukların okulu, yaşlı anne baba, adaptasyon, para vs hep engelliyor. Devamını da okuyacağım aradıgınız huzuru buldugunuza en azından daha mutlu oldugunuza sevindim. Sevgilerimle

  • kurumsalturist dedi ki:

   Beni anlayan insanların olduğunu bilmek çok güzel, çok teşekkür ederim. Zaman ilerledikçe insanın alışkın olduğu düzenden kopması daha da zorlaşıyor fakat imkansız değil. Umarım hayat size hep güzel kapılar açar, karşınıza sizi mutlu edecek insanlar çıkar. Sevgiler benden de.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir